Poštové schránky

Firma MARIE s.r.o. sa zaoberá distribúciou schránok od roku 2000 . Dlhodobou spoluprácou so spoločnsoťou DAMECH prinášame nášmu trhu kvalitné schránky, ktorých sortiment sa podľa požiadavok klientov snažíme každý rok inovovať, o čom svedčí aj široká ponuka štýlových schránok do zabudovania (bytovky) a taktiež rada klasických rodinných schránok. Samozrejme pre oko náročnejšieho klienta prinášame špeciálnu radu - ručne kované domové schránky. Všetky produkty sú vyrábané z plechu zinkovaného, s vysokou odolnosťou proti korózii. Vďaka kvalitným povrchovým náterom nestrácajú schránky dekoratívny vzhľad, a zároveň je produkt chránený pred poveternostnými vplyvmi, UV žiarením a pod.. Široká škála farieb a modelov dáva možnosť výberu schránky presne podľa potreby klienta.

 

Objednávky schránok pre rodinné domy

Pri objednávkach na schránky pre rodinné domy navštívte náš nový e shop, objednávky vybavujeme štandardne do 4-5 pracovných dní. V inom Vás o termíne možného dodania budeme informovať mailom.

 

Objednávky schránok pre bytové domy

Schránky do zabudovania pre bytové domy sú dostupné len na objednávku, ktorú je možné zaslať mailom , alebo faxom. Takéto špeciálne objednávky je vhodné konzulovať na číslach uvedných v naších kontaktoch, kde Vám odborne poradíme o rôznych komplexných možnostiach, ktoré ponúkame (napr. Schránky dodáme aj s montážou, alebo poradíme pri osadení do bloku a pod. )

 

Farebné kombinácie

Biela Čierna Hnedá marrone
Antik medená Antik zlatá Antik zelená

Odporúčame

Visiaci zámok Gerda FE/75
Visiaci zámok Gerda FE/75
€3.84
Kovanie Bella
Kovanie Bella
€15.12
Bezpečnostné kovanie R4 oblé
Bezpečnostné kovanie R4 oblé
€89.28
Váš košík je prázdny
 
© 2011 Marie s.r.o. Všetky práva vyhradené.